O nas

Job Service jest polską firmą pośredniczącą w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec. Oferujemy pracę w wielu branżach oraz zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckiej umowie o pracę.

Wysyłamy pracowników jedynie do dobrych, sprawdzonych niemieckich firm, negocjujemy dogodne warunki pracy oraz atrakcyjne wysokości wynagrodzeń.
Każda przedstawiana przez nas oferta charakteryzuje się odmiennymi cechami jak na przykład wymagane umiejętności zawodowe, znajomość języka czy miejsce  zatrudnienia.
Ze względu na to, każdy znajdzie u nas odpowiadającą mu ofertę pracy.

Aby uruchomić proces rekrutacyjny należy do nas zadźwonić lub wysłac CV, a my zadzwonimy do Ciebie (nie masz CV? Stwórz je). Po rozmowie telefonicznej prosimy kandydata o przesłanie nam deklaracji, skanów dokumentów (wymienionych w danym ogłoszeniu) oraz aktualnego CV (jeżeli nie otrzymaliśmy go wcześniej) ze szczególnym uwzględnieniem  czterech ostatnich firm, w których pracował oraz informacji o zajmowanym stanowisku. Na podstawie tych informacji tworzymy profil kandydata, który wysyłamy do pracodawcy. Ma on 3- 4 dni robocze aby poinformować nas o akceptacji kandydata. Zaakceptowany kandydat otrzymuje od nas skierowanie do pracy wraz ze wszelkimi niezbędnymi informacjami i już może podjąć wymarzoną pracę.

To co wyróżnia nas spośród innych agencji pracy to indywidualne podejście do kandydata. Zaciekawiła Cię któraś z naszych ofert? Nie odpowiada Ci jednak przykładowo system pracy? Nic straconego! Zwrócimy się do pracodawcy w Twoim imieniu z zapytaniem o dostosowanie oferty indywidulanie do Twoich oczekiwań i potrzeb!