O nas

O Job Service

Job Service Mateusz Płaczek Sp. K. jest polskim przedsiębiorstwem wyszukującym oferty pracy z terenu całych Niemiec, które następnie polecamy polskim kierowcom zawodowym, pragnącym rozpocząć karierę na trasach międzynarodowych z zatrudnieniem bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, na niemieckiej umowie o pracę.

 

Działamy w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (numer wpisu 24214) Od kierowców nie pobieramy żadnych opłat!

 

Wysyłamy pracowników jedynie do sprawdzonych niemieckich firm transportowych, negocjujemy dogodne warunki pracy, potwierdzone na piśmie, oraz atrakcyjne wynagrodzenie ustalane zgodnie z zachodnimi standardami. 

 

Każda przedstawiona przez nas oferta charakteryzuje się odmiennymi wymaganiami w zakresie znajomości języka, lokalizacji czy doświadczenia, co sprawia, że znajdzie się u nas:

  • praca dla kierowcy C+E bez języka,
  • praca dla kierowcy C+E blisko granicy,
  • praca dla kierowcy C+E w systemie 3/1,
  • praca dla kierowcy C+E w systemie 4/1,
  • praca dla kierowcy C+E w systemie 2/1,
  • praca dla kierowcy C+E w systemie 2/2,
  • praca dla kierowcy C+E w Niemczech z angielskim i wiele innych...

 


Jak wygląda proces rekrutacyjny?

 

Ekspresowy i wygodny proces rekrutacyjny! Pracę możesz rozpocząć praktycznie od zaraz!

 

 

 

Proces trwa maksymalnie 3 dni, ale w praktyce często jeden dzień roboczy lub zaledwie kilka godzin!

 

Formalności możesz załatwić zdalnie (CV oraz kopie dokumentów możesz przesłać mailowo lub poprzez sms) albo osobiście (zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu, gdzie osobiście skopiujemy Twoje dokumenty i wypytamy o doświadczenie zawodowe).

 

I to wszystko! Całą resztę załatwi za Ciebie Job Service! Polskojęzyczny konsultant zadzwoni do Ciebie, gdy zostaniesz zaakceptowany przez niemieckiego pracodawcę, aby wspólnie z Tobą ustalić dokładny termin podpisania niemieckiej umowy o pracę i rozpoczęcia pracy. 

 

Nie ma za co : ) przyjemność po naszej stronie